Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Michalkiewicz: GRU, FSB – jeden diabeł | W PUNKT

ds 10:48 6 grudnia 2016
Stanisław MichalkiewiczTelewizja Republika
Gazeta Polska Codziennie dotarła do szczegółów śledztwa ws. zarzutów postawionych gen. Januszowi Noskowi oraz jego zastępcy na stanowisku szefa SKW Piotrowi Pytlowi. Służba Kontrwywiadu Wojskowego – wg "GPC" – współpracuje więc z rosyjskimi służbami.

GRU, FSB - JEDEN DIABEŁ

– Dziwi mnie dlaczego współpracowali z FSB, ponieważ moim zdaniem powinni współpracowac z GRU, czyżby GRU ich sprzedało, poniważ byli tak małego kalibru lokajami? – pyta dr Targalski.

– To wszystko jest konsekwencją zmienności etapów. Jeśli dobrze pamiętam, to gen. Nosek podpisał dokument o współpracy 6 miesięcy po resecie stosunków amerykańsko-rosyjkich dokonanym przez Obamę. Amerykanie wycofali się z aktywnej polityki w Europie Wschodniej, w związku z czym próżnię, jaka powstała, wypełnili strategiczni partnerzy i nastał nowy etap w stosunkach polsko-rosyjskich – dodał Michalkiewicz.

– Myślę, że Ameyrkanie się wycofali i wszystko wróciło do normy. To co stworzono po okrągłym stole to było państwo ograniczonej suwerenności. Polska wyzbyła się suwerenności gospodarczej na rzecz Niemiec, a jeśli chodzi o aparat państwowy, służby i scenę polityczną, na rzecz Rosji, którzy infiltrowali naszych urzędników – dodaje Targalski

 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze