Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mazurek zadała konkretne pytanie Koalicji Europejskiej o wystąpienie Jażdżewskiego: Kto zapłacił za ten seans nienawiści?

am 15:25 6 maja 2019
Telewizja Republika
– Jakie jest zdanie Koalicji Europejskiej na temat wystąpienia redaktora "Liberte” Leszka Jażdżewskiego? Kto zapłacił za ten seans nienawiści i czy to prawda, że finansowała to instytucja zewnętrzna? – zapytała rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek.

Wykład, który wygłosił Jażdżewski, poprzedził ten szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska. Redaktor naczelny "Liberté!" w skandalicznych słowach odniósł się do polskiego Kościoła.

– Ten kto szuka transcendentu Absolutu w Kościele będzie zawiedziony, ten kto szuka moralności w Kościele nie znajdzie jej. Ten kto szuka strawy duchowej w Kościele wyjdzie głodny. Polski Kościół zaparł się Ewangelii, zaparł się Chrystusa i gdyby dzisiaj Chrystus był ponownie ukrzyżowany, to prawdopodobnie przez tych, którzy używają krzyża jako pałki do tego, aby zaganiać pokorne owieczki do zagrody – powiedział.

Podczas konferencji prasowej Beata Mazurek zapytała, czy Koalicja Europejska wiedziała o treści wystąpienia Jażdżewskiego. – Jakie jest zdanie PO i Koalicji Europejskiej na temat tego wystąpienia? – dopytywała.

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze