Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mazurek: Totalna opozycja jest zdolna do każdej podłości,aby tylko wrócić do władzy

AS 17:31 13 stycznia 2020
Prawo i Sprawiedliwość - Youtube
– T. Grodzki znany jako "uosobienie przestrzegania praworządności" straszy odebraniem środków finansowych UE. Totalna opozycja jest zdolna do każdej podłości, aby tylko wrócić do władzy. Nie mają znaczenia koszty oraz konsekwencje dla Polski i Polaków. Opamietajcie się w tym szaleństwie - napisała na Twitterze europoseł PiS Beata Mazurek.

– Środki unijne będą uzależnione od przestrzegania praworządności; państwa, co do których są wątpliwości, że tej praworządności nie przestrzegają, dostaną rodzaj upomnienia - powiedział poniedziałkowej „Rzeczpospolitej” marszałek Senatu Tomasz Grodzki. - Ustaliliśmy jedną bezdyskusyjną rzecz: że fundamenty wolnego świata i fundamentalne wartości Wspólnoty Europejskiej to między innymi poszanowanie praworządności - dodał. 

– T.Grodzki znany jako "uosobienie przestrzegania praworządności" straszy odebraniem środków finansowych UE. Totalna opozycja jest zdolna do każdej podłości, aby tylko wrócić do władzy. Nie mają znaczenia koszty oraz konsekwencje dla Polski i Polaków. Opamietajcie się w tym szaleństwie - odniosła się do tych słów na Twitterze europoseł Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek. 

Źródło: Twitter // Rzeczpospolita

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze