Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mazurek mocno o PO: Tylko w kłamstwach i manipulacjach trzymają wysoki poziom

AS 12:38 13 lipca 2019
Telewizja Republika
Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek w mocnych słowach skomentowała obietnice Grzegorza Schetyny podczas konferencji programowej na której zaprezentowana była "szóstka Schetyny".

Platforma Obywatelska w swojej szóstce zawarła takie rzeczy jak tzw. "odnowa demokracji", premiera za aktywność dla tych, którzy zarabiają poniżej 4,5 tys zł brutto, skrócenie czasu oczekiwania do lekarzy specjalistów, rozszerzenie programu in vitro oraz szczepień, at także związki partnerskie -  Zobowiązujemy się, że do 2030ego roku wyeliminujemy węgiel w ogrzewaniu domów i mieszkań, do 2035ego – w ogrzewaniu systemowym, a do 2040ego – w energetyce. - mówił Schetyna. 

 

Do sprawy za pośrednictwem Twittera odniosła się europoseł PiS Beata Mazurek - Schetyna sam nie wierzy w to co mówi. Agresją i emocjami próbuje zamazać brak wiarygodności KE. Naiwne nadzieje, że Polacy już zapomnieli jak nieudolnie rządzili i jakie Eldorado mieli złodzieje.Tylko w kłamstwach i manipulacjach trzymają wysoki poziom. Tak w tym są mistrzami - napisała. 

 

Źródło: Twitter // Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze