Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mazurek bez ogródek: "antypisowska histeria" kompromitują KE i PSL

M.N. 19:54 16 maja 2019
Telewizja Republika
Brak programu, wspólnych wartości i "antypisowska histeria" kompromitują Koalicję Europejską i PSL - oceniła w czwartek wicemarszałek Sejmu i rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Skomentowała w ten sposób wypowiedź Marka Sawickiego (PSL) dla portalu wPolityce.pl.

"Głos rozsądku posła Marka Sawickiego. Już wcześniej padały podobne argumenty, zarzuty formułowane przez lokalnych działaczy. Brak programu, wspólnych wartości i antypisowska histeria kompromitują KE i PSL. Szkoda, że pan Kosiniak-Kamysz jest głuchy na mądre sugestie" - napisała rzeczniczka PiS w czwartek na Twitterze. Dołączyła też link z wypowiedzią Sawickiego dla portalu wPolityce.pl

Sawicki po dołączeniu KOD, Inicjatywy Wolne Sądy czy Inicjatywy Feministycznej do Koalicji Europejskiej, w której jest PSL, powiedział portalowi, "że jakaś zbiorowa histeria antypisowska pcha wszystkich do jednego kociołka". "Moim zdaniem ten kociołek nie wygra z PiS" - podkreślił. "Jeśli się nie tworzy przed eurowyborami dwóch-trzech dobrych list, które będą dobrą ofertą dla szerszego elektoratu, tylko wszyscy chcą się zmieścić w jednym kociołku, to coś takiego powoduje zawężenie elektoratu, a nie rozszerzenie" - ocenił polityk Stronnictwa.

"To jest prosta droga do tego, żeby w wyborach do europarlamentu PiS miał o kilka mandatów więcej niż KE. Po porażce dopiero zacznie się szukanie rozwiązań na +Dzień Dziecka+. Co zrobić, żeby wygrywać, a nie gonić" - mówił Sawicki.

 

Źródło: WPOLITYCE.PL

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze