Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Masakra między gośćmi gospodarstwa agroturystycznego na Mazurach. Dwie osoby zmarły od ...

sm 13:34 23 grudnia 2018
Dwie osoby zmarły od ciosów noża, a jedna została ranna podczas awantury, do której doszło w niedzielę między gośćmi gospodarstwa agroturystycznego w gminie Olsztynek. Zarówno napastnik, jak ofiary ataku, to obcokrajowcy - podała warmińsko-mazurska policja.

Jak poinformował PAP sierż. szt. Tomasz Markowski z komendy wojewódzkiej w Olsztynie, w niedzielę przed południem policję zawiadomiono o szarpaninie, do której doszło między gośćmi gospodarstwa agroturystycznego w gminie Olsztynek.

 

"Jeden z uczestników zranił nożem trzech innych mężczyzn. Mimo udzielonej pomocy medycznej dwóch z nich nie udało się uratować. Trzeci z ranionych został przewieziony do szpitala" - powiedział.

 

Policja zatrzymała 28-letniego napastnika i trzy inne osoby, które przebywały w tym miejscu, aby wyjaśnić, czy one również uczestniczyły w szarpaninie czy były jej świadkami.

 

Według Markowskiego wszystkie ofiary i uczestnicy tego zdarzenia to obcokrajowcy. Jak przyznał, policjanci ustalają jeszcze ich tożsamości i z jakiego kraju pochodzą. Dodał, że nie są to Europejczycy.

 

Według lokalnych mediów, prawdopodobnie byli to pracujący w Polsce Hindusi.

 

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem olsztyńskiej prokuratury.

 

 

Źródło: Media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze