Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Marszałek Kuchciński ogranicza wstęp na teren Sejmu przez najbliższy tydzień

MAD 19:23 14 lipca 2017
Telewizja Republika
Marszałek Sejmu Marek Kuchciński wydał zarządzenie ograniczające wstęp na teren Sejmu na czas najbliższego posiedzenia. Zarządzenie wydano „mając na względzie zachowanie spokoju i porządku oraz zapewnienie bezpieczeństwa Sejmu i Senatu”.

"Zawiesza się do dnia 21 lipca 2017 r. do godziny 24:00 prawo wstępu do budynków pozostających w zarządzie Kancelarii Sejmu oraz wstępu i wjazdu na tereny pozostające w zarządzie Kancelarii Sejmu osobom, którym wstęp i wjazd przysługuje na podstawie jednorazowych kart wstępu i list imiennych” - czytamy w zarządzeniu podpisanym przez Marszałka Sejmu.

Najbliższe posiedzenie Sejmu odbędzie się od 18 do 20 lipca. 16 lipca Komitet Obrony Demokracji, Obywatele RP oraz inne organizacje planują zorganizowanie pod Sejmem protestu pod hasłem „W obronie sądów!”. Na niedzielę planowana jest również akcja pod Sądem Najwyższym, na którą zaprasza między innymi Krajowa Rada Sądownictwa, polegająca na przyjściu pod siedzibę SN ze świecami i – jak czytamy w oficjalnym komunikacie KRS - „stworzenie wokół budynku Sądu Najwyższego i sądów powszechnych łańcucha światła i czystych intencji”.

W sieci pojawiła się również treść SMS-a, jaki do posłów Platformy rozesłał szef klubu PO, Sławomir Neumann. Apeluje on o obecność wszystkich posłów klubu i 100% frekwencję na całym najbliższym posiedzeniu Sejmu „w związku z aktualną sytuacją polityczną”.  

Platforma zgotuje Polakom polityczne piekło w środku wakacji? Ten SMS mówi wiele...

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze