Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Makabryczna zbrodnia! Matka utopiła noworodka w muszli klozetowej

JK 15:59 17 września 2020
Zdjęcie ilustracyjnepixabay.com
Na karę pięciu lat pozbawienia wolności skazał Sąd Okręgowy w Opolu 25-letnią Sabinę W., oskarżoną o zabójstwo swojego dziecka. Jak ustalono w trakcie śledztwa, kobieta utopiła noworodka w muszli klozetowej. Wyrok jest nieprawomocny.

Do zdarzenia objętego aktem oskarżenia doszło latem 2019 roku w jednej ze wsi w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Ratowników karetki pogotowia wezwano do pacjentki, która zgłosiła krwotok w wyniku poronienia.

Jak zeznał w czasie procesu jeden z członków zespołu medycznego, który przyjechał na wezwanie, w domu była oskarżona, która powiedziała im, że poroniła, a dziecko jest w toalecie. Tam też pracownik pogotowia znalazł ciało noworodka. Dziecko utopiło się.

Prokuratura oskarżyła kobietę o zabójstwo, stwierdzając jednocześnie, że dopuściła się ona zbrodni mając znacznie ograniczoną poczytalność. Oskarżona nie przyznała się do winy, twierdząc, że nie wiedziała o tym, że jest w ciąży i była w zbyt dużym szoku, by zrozumieć co się dzieje. Sąd uwzględnił opinie biegłych na temat stanu psychicznego oskarżonej i orzekł wobec Sabiny W. karę pięciu lat pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze