Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz: Dzisiejszy program Zjednoczonej Prawicy jest kontynuacją dorobku Jana Olszewskiego

AS 16:38 7 lutego 2020
Telewizja Republika
– Niepodległość Rzeczypospolitej jest zagrożona przez kontynuację działania grupy ludzi, dla których niepodległość nie ma znaczenia - powiedział w Polskim Radiu 24 marszałek senior Antoni Macierewicz.

– Jan Olszewski pokazał, że program niepodległościowy przynosi sukcesy(...), zwłaszcza społeczno-gospodarcze, ale też polityczne. Dzisiejszy program Zjednoczonej Prawicy jest kontynuacją dorobku Jana Olszewskiego - mówił Antoni Macierewicz.

– Nie da się zbudować niepodległej Polski w oparciu o ludzi, którzy byli współpracownikami UB i SB - przypomniał słowa premiera Olszewskiego.

– Uzależnienie od komunistycznych służb jest przekleństwem. Chcemy zbudować niepodległość - musimy się ich pozbyć. To wciąż aktualne - dodał.

– Jan Olszewski mówił, że bez ujawnienia i rozwiązania tajemnicy tragedii smoleńskiej Polska w pełni nie będzie mogła korzystać ze swojej niepodległości. Mówił, że ta zbrodnia wisi nad Polską i ze względów narodowych mamy obowiązek doprowadzić do jej wyjaśnienia - zaznaczył marszałek senior.

– Niepodległość Rzeczypospolitej jest zagrożona przez kontynuację działania grupy ludzi, dla których niepodległość nie ma znaczenia - podkreślił. 

 

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze