Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

M. Gosiewska: Młode dziewczyny ulegają gigantycznej manipulacji

DZ 7:51 28 października 2020
Czarny protest 2016wikimedia
Gościem Ilony Januszewskiej była dziś wicemarszałek Sejmu, posłanka PiS Małgorzata Gosiewska. tematem rozmowy były protesty kobiet w związku z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego.

- W ostatnim okresie dzieją się rzeczy nieprawdopodobne, ilość wulgaryzmów w przestrzeni publicznej z ust kobiet jest niewyobrażalna i to jest smutne. Tamta strona deklaruje, że to jest wojna i jest w pewnym sensie wojna oto, jakiej chcemy Polski dla naszych dzieci, wnuków. 

- Mordowanie na sztandarach - do tego się wykorzystuje się młode dziewczyny, jest mnóstwo manipulacji, idziemy w złym kierunku, obawiam się, że za chwilę może dojść do jakiejś prowokacji, bo tej drugiej stronie na tym ewidentnie zależy.

Wicemarszałek skomentowała manipulację, jakiej poddawane są młode dziewczyny.

- Prosiłabym, aby te młode dziewczyny, które dały się zmanipulować, niech zapoznają się z tym, co mówi pani Marta Lempart, niech zapoznają się z tym, o co toczy się ta gra-ze to chęć obalenia rządu, to aborcja na życzenie pełna i dostępna dla każdego, czy te młode dziewczyny naprawdę chcą walczyć o taką Polskę?

Pani Lempart kilka razy startowała w różnych wyborach, wybory te przegrywała z keretesem, uznała, że demokratyczną drogą do władzy nie dojdzie, więc chce wprowadzać ludzi na ulice i prowadzić brutalną rewolucję. 

Musimy zacząć dialog, ale tez niech ten dialog będzie prowadzony w domach, przecież te dziewczyny mają rodziców, nie chodzą do szkoły, żeby chronić zdrowie swoje i swoich bliskich, a nie żeby chodzić na manifestacje.
Ja proszę, żeby ten temat był poruszany w domach.

Dodała, że nie widzi możliwości dialogu, gdyż Lewica go nie chce.

Nie widziałam chęci dialogu będąc w Sejmie. Kiedy z mównicy sejmowej pani Maląg przedstawiała konkretne rozwiązania przygotowywane dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi, opozycja w Sejmie nie chciała tego słuchać, nie byli oni zainteresowani rozwiązaniami za życiem, które mają pomóc rodzinom z dziećmi niepełnosprawnymi, oni byli zainteresowani zagłuszaniem tego, co mówiła pani Maląg.

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze