Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lubnauer wyjawia swój problem: Senator Kamiński coś namieszał. Nie do końca rozumiem, jakie ma plany...

JJ 21:54 29 maja 2020
Filip Blazejowski/Gazeta Polska
Była przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer wyznaje, że ma pewien problem. Przyczyną tego problemu jest wicemarszałek Senatu, Michał Kamiński. „Mam wrażenie, że ostatnio coś namieszał”- stwierdziła polityk.

Chodzi o wypowiedź Kamińskiego na antenie TVN24. Wicemarszałek poinformował w jednym z programów, że na poprawkę zakładającą, że ustawa o wyborach prezydenckich wejdzie w życie 6 sierpnia zgodzili się wszyscy liderzy opozycji. W tym kontekście wymienił Borysa Budkę, Tomasza Grodzkiego, Jacka Protasiewicza oraz Włodzimierza Czarzastego.

– Proszę zapytać wszystkich uczestników spotkania. Składam pani najświętsze słowo honoru, że przed złożeniem tej poprawki i marszałek Stanecka i ja mówiliśmy o tym. Co więcej, poprosiłem na koniec spotkania, w podsumowaniu, czy na pewno przyjmujemy w konkluzji tę poprawkę- podkreślił senator.

Na antenie Polskiego Radia 24 Katarzyna Lubnauer odniosła się do tej wypowiedzi Michała Kamińskiego.

– Mam problemem z senatorem Michałem Kamińskim. Mam wrażenie, że ostatnio coś namieszał. Nie do końca rozumiem jakie ma plany- stwierdziła posłanka Koalicji Obywatelskiej, dodając, że popieranemu przez Kamińskiego kandydatowi na prezydenta w ostatnim czasie „trochę gorzej się powodzi”, a cel działania wicemarszałka Senatu może budzić wątpliwości.

– Wierzę w to, co mówi nasz kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski. On jest przygotowany do tego, żeby zawalczyć i wygrać w każdym możliwym terminie. Realny jest koniec czerwca lub początek lipca- oceniła rozmówczyni Polskiego Radia 24.

 

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze