Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lubnauer przekonuje! "Jestem zdecydowanie za związkami partnerskimi"

pmb 19:54 21 czerwca 2019
Wikipedia/Platforma Obywatelska RP/CC BY-SA 2.0
Jestem zdecydowanie za związkami partnerskimi i to dotyczyłoby to zarówno par jednopłciowych, jak i dwupłciowych. Jest nasz projekt ustawy, który przewiduje przysposobienie biologicznych dzieci partnera – napisała na Twitterze szefowa (jeszcze) Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

– Jak słucham Roberta Biedronia, to odnoszę wrażenie, że pogodził się już z jesienną porażką i szuka tratwy ratunkowej dla swoich ludzi. Lider Wiosny stwarza wrażenie, że wszystko mu jedno, co będzie jesienią – powiedziała z kolei posłanka w wywiadzie dla "Krytyki Politycznej".

– Donald Tusk jest naturalnym kandydatem na prezydenta, ale musimy być przygotowani na inne warianty. To, czy zechce walczyć o prezydenturę, będzie jego wolą – podkreśliła.

Lubnauer nie ukrywała żalu do Roberta Biedronia. – Lider oddał walkowerem jesienną walkę, gdy dopuścił myśl o pozostaniu w europarlamencie. Dla wszystkich pozostałych liderów partii politycznych jesienne wybory są walką o wszystko, bo to one zadecydują o przyszłości Polski.

Zobacz także: Lubnauer: przywrócimy wiarę Polakom, że można wygrać jesienią. Dziennikarka Onetu: no mam nadzieję 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze