Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

LOT przywraca kolejne połączenia lotnicze

ASy 13:35 6 sierpnia 2020
Samolot polskich linii lotniczych LOTWikipedia
Wraz z początkiem września pojawią się nowe połączenia w rozkładzie lotów, głównie z Bydgoszczą i Lublinem. Polskie linie lotnicze LOT właśnie przywracają komunikację między tymi miastami, a Warszawą.

Rejsy na obu krajowych trasach będą się odbywać sześć razy w tygodniu, po dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Przywrócenie połączeń oznacza, że oba regionalne lotniska są w stanie bezpiecznie obsługiwać ruch lotniczy mimo wciąż obowiązującej pandemii. Dzięki wznowieniu połączeń do Warszawy, pasażerowie z obu miast zyskają dostęp do międzynarodowej siatki połączeń, która jest dostępna na lotnisku Chopina.

Andrzej Hawryluk, Prezes Portu Lotniczego Lublin wskazuje, że po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, odzyskują kolejne połączenia.

- Dzięki ofercie PLL LOT, mamy znów możliwość dotarcia z Lublina – z jedną tylko przesiadką w Warszawie - między innymi do Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Mediolanu, Frankfurtu czy Brukseli.

Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiedziały również zwiększenie częstotliwości połączeń na trasach europejskich. Ma to nastąpić na początku września.

Przewoźnik zaoferuje kilkanaście rejsów między innymi do Frankfurtu, Amsterdamu, Paryża czy Londynu. Jednocześnie, do prawie dwudziestu rejsów tygodniowo wzrośnie liczba częstotliwości połączeń do Brukseli, Pragi, Budapesztu i Wilna.

W planach polski przewoźnik ma również powrócić na wybrane trasy na Dalekim Wschodzie, głównie do Delhi czy Pekinu.

- Przypominamy pasażerom o konieczności sprawdzania obostrzeń w poszczególnych krajach zarówno w momencie zakupu biletu, jak i przed samym wylotem. Pozwoli to na zachowanie pełnego komfortu podróży w obecnej dynamicznej sytuacji epidemicznej na świecie – mówi rzecznik PLL LOT Krzysztof Moczulski

LOT wprowadził również nowe taryfy Flex Plus, które obejmują między innymi bezpłatną zmianę terminu wylotu (do 48h przed wylotem) i opcję zwrotu biletu w ciągu 24h od zakupu.

 

Źródło: polskieradio24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze