Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

LOT: Blisko 70 połączeń do końca sierpnia

AKŁ 13:55 27 czerwca 2020
Anna Kłossowska
Od 15 lipca b.r. siatka połączeń międzynarodowych PLL LOT zyska kolejne kierunki. Pasażerowie będą mogli wybierać spośród rejsów do Niemiec, Francji, Hiszpanii, Danii, Szwajcarii, Chorwacji, Słowenii, Estonii i na Łotwę.

W planach przewoźnika jest także uruchomienie regularnych połączeń do Wielkiej Brytanii. Dzięki temu, siatka połączeń wznowionych przez LOT do końca sierpnia, może objąć prawie siedemdziesiąt kierunków.

Dopiero ogłoszona została oferta wakacyjnych podróży LOT-u #LOTnaWakacje, a przewoźnik już planuje wznowienie rejsów na kolejnych kierunkach, rozwijając siatkę połączeń europejskich. Dotychczasowy rozkład 20 międzynarodowych kierunków, uzupełniony zostanie 15 nowymi. Od połowy lipca pasażerowie będą mogli polecieć kilka razy w tygodniu  do Monachium, Stuttgartu, Frankfurtu, Hamburga, Paryża, Kopenhagi, Mediolanu, Zurich i Genewy, Zagrzebia i Ljubljany oraz Rygi i Tallina.

Wszystkie nowe rejsy realizowane będą z Lotniska Chopina w Warszawie.

Rozkład pasażerskich rejsów LOT-u dostępnych od 15 lipca zostanie poszerzony także o regularne loty na trasie Warszawa-Katowice, zaplanowane 13 razy w tygodniu. Na trasach z Warszawy do Wiednia, Brukseli, Amsterdamu, Berlina, Dusseldorfu, Oslo, Pragi, Budapesztu, Bukaresztu, Sofii, Wilna oraz z Budapesztu do Warny i Dubrownika LOT zwiększy częstotliwość rejsów.

Trzy miesiące zawieszenia połączeń lotniczych było ogromnym wyzwaniem dla wszystkich przewoźników. Odmrożenie lotów pasażerskich to szansa na powrót do normalności, czyli stopniowe przywracanie rejsów na zawieszonych kierunkach i zaoferowanie pasażerom możliwości realizowania wyjazdowych planów. Intensywnie pracujemy nad wznawianiem kolejnych połączeń, obserwując jednocześnie bieżącą sytuację epidemiczną i dostosowując do niej procedury bezpieczeństwa obowiązujące na pokładach naszych samolotów. Jeśli uda się zrealizować wszystkie nasze plany, to nasza siatka dostępna do końca sierpnia powinna obejmować prawie 70 z 98 zaplanowanych na 2020 rok kierunków – powiedział Rafał Milczarski, Prezes Zarządu PLL LOT.

 

Źródło: LOT

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze