Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Leżący na torach motorowerzysta i nadjeżdżający pociąg... Postawy świadka nie zapomni do końca życia. [WIDEO]

am 11:34 16 czerwca 2019
Twitter/ @Policie ČR
Czeska policja opublikowała nagranie z monitoringu. Do zamkniętego przejazdu kolejowego zbliża się motorowerzysta. Nie zwalnia, prawdopodobnie nie dostrzegając, że szlaban jest opuszczony. Uderza w niego po czym spada z jednośladu wprost na tory, pod nadjeżdżający pociąg.

Dramat wydarzył się 16 kwietnia 2019 roku. Dochodziła 16.30. gdy motorowerzysta zbliżył się do przejazdu kolejowego. W tym samym momencie na torach widać już było pociąg nadjeżdżający od strony miejscowości Doudleb nad Orlicí.

Motorowerzysta spadł prosto na tory. Wypadek widział 32-latek czekający na pociąg, który miał go zawieźć do pracy. Mężczyzna nie zastanawiał się długo, tylko rzucił się na pomoc motorowerzyście.

Szczęśliwie jeden z oczekujących na przejście trzeźwo ocenił sytuację. Natychmiast rzucił się na pomoc poszkodowanemu. Odciągnął jego, wraz z motorowerem, z linii przejazdu pociągu. Bohaterska postawa została nagrodzona. W piątek mieszkaniec miasta Kostelec nad Orlicí niedaleko Hradec Kralove w Czechach odebrał podziękowania od czeskiej policji. Dziękował mu osobiście komendant regionalny, pułkownik David Fulka.

 

Źródło: Twitter/ @Policie ČR, o2.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze