Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lewica bojkotuje Ciechana. Chodzi o krytyczną wypowiedź szefa browaru o homoseksualistach

mk 18:02 22 września 2014
facebook.com/BrowarCiechanPiwo
Lewicowe środowiska i związane z nimi warszawskie knajpy zapowiadają wycofanie ze sprzedaży piw marki Ciechan. Chodzi o wypowiedź właściciela regionalnych browarów Marka Jakubiaka.

Boks podobno szkodzi i to jest niepodważalny dowód na to! Wiem, że to już niemożliwe ale życzę Ci Dariuszu Mamusi z fujarką zamiast piersi będziesz miał co ssać (…) (pisownia bez zmian) – napisał na Facebooku Marek Jakubiak, komentując niedawne wypowiedzi Dariusza Michalczewskiego, który stwierdził m.in., że nie ma nic przeciwko adopcji dzieci przez homoseksualistów. Ten, należy przyznać, niezbyt wyszukany komentarz wywołał burzę w internecie.

Piwo Ciechan znika z Kulturalnej! Nie chcemy go więcej sprzedawać. Nie będziemy współpracować z firmą, której właściciel głosi dyskryminujące poglądy głęboko sprzeczne z naszymi – napisali właściciele warszawskiej knajpy Cafe Kulturalna. Przyjdźcie koniecznie na wielkie lanie Ciechana. Kto jednak będzie uważał, że to marnotrawstwo, będzie mógł piwo od homofoba wypić za bardzo symboliczną opłatą – namawiają natomiast właściciele klubokawiarni Wrzenia świata. Bojkot popularnego piwa coraz szerzej jest zapowiadany w sieci.

Wydaje się, że to kolejny dowód na to, że krytyka homoseksualistów jest dla lewicy doskonałym powodem do ataku na osobę publiczną zgodnie z zasadą „zero tolerancji dla wrogów tolerancji”.

Nie jest to pierwszy bojkot środowisk homoseksualnych wobec piwa Ciechan. Skutkiem poprzedniego było jedynie zwiększenie sprzedaży tej marki browaru. Internauci nie mają wątpliwości, że i tym razem „pospolite ruszenie” lewicowych środowisk tylko będzie sprzyjać marce. Zdaniem wielu Marek Jakubiak zafundował sobie najtańszą kampanię reklamową.

Co prawda wpis z profilu szefa browarów regionalnych został już usunięty z jego profilu, jednak Jakubiak postanowił odnieść się do sprawy na łamach portalu natemat.pl. Zdecydowałem się zabrać głos w związku z falą komentarzy dotyczących mojej wypowiedzi, którą opublikowałem na portalu społecznościowym dotyczącej możliwości adopcji dzieci przez osoby homoseksualne. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni moją wypowiedzią, a w szczególności jej emocjonalną formą – komentował swój wpis.

Nie było moją intencją krytykować nikogo w takich ostrych słowach, jednak zawsze w tematach dotyczących dzieci jestem bezkompromisowy. Pozostaję wierny swoim przekonaniom i podtrzymuję swój sprzeciw na popieranie adopcji dzieci przez homoseksualistów – podkreślał Marek Jakubiak. 


Źródło: dziennik.pl, natemat.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze