Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lewandowski po zdobyciu nagrody FIFA The Best: Bycie dumnym Polakiem grając za granicą, jest czymś wspaniałym

ASy 18:24 18 grudnia 2020
Robert LewandowskiTwitter/FIFA
Polski napastnik zdobył wczoraj nagrodę najlepszego piłkarza roku według rankingu FIFA. Wskutek pandemii zrezygnowano z przyznania Złotej Piłki „France Football”, więc FIFA The Best była najbardziej prestiżowym wyróżnieniem tego roku w świecie piłkarskim.

Lewandowskiego na pierwszym miejscu wskazał sam Cristiano Ronaldo.

Dziękując za nagrodę podczas polskiej części konferencji prasowej, piłkarz w pierwszej kolejności wspomniał o swojej rodzinie:

- Chciałbym podziękować mojej rodzinie, mojej mamie, mojemu tacie, który czuwa nade mną, mojej żonie za to, że wspiera mnie, pomaga mi w tym wszystkim, co na dzień robię. (…) Jestem bardzo dumny, że mam wokół siebie takie osoby, które pomagają mi w tym wszystkim. Trening treningiem, ale wszystko, co się dzieje wokół, też ma wielkie znaczenie.

Słowa podziękowań padły jednak także w stronę kibiców:

- Dziękuję wszystkim kibicom, którzy oddali na mnie głosy, którzy wierzą we mnie i zawsze wspierają. To jest dla mnie wspaniałe, fantastyczne wsparcie, które doceniam.

Szczególnie wzruszające wydają się życzenia skierowane do rodaków:

- Bycie dumnym Polakiem, grając za granicą, jest czymś wspaniałym. Życzę każdemu Polakowi, aby był dumny, skąd pochodzi i co robi.

Na Twitterze klubu FC Bayern Monachium, w którym gra obecnie Robert Lewandowski, pojawił się też filmik, w którym Lewandowski po gali ze statuetką w ręku, rzuca się zmęczony na kanapę w swoim domu.

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze