Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lewandowski kończy dziś 30 lat! ZOBACZ, co z tej okazji napisała jego żona

M.N. 14:11 21 sierpnia 2018
Instagram
30 lat temu przyszedł na świat Robert Lewandowski. Strzelec wyborowy, kapitan reprezentacji, także mąż i ojciec. Z tej okazji jego żona - Anna Lewandowska zamieściła na swoim Instagramie piękny wpis. Zobacz sam!

Dla Niego są te pocałunki - zaczęła Lewandowska.

...można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam - napisała.

– Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. Dziś ma urodziny, do tego 30-te - dodała. 

Ty wiesz Kochanie.... Kocham całym sercem - zakończyła swój wpis. 

 

Dla Niego są te pocałunki. @_rl9 ...można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam. Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. dziś ma urodziny, do tego 30-te! Ty wiesz Kochanie.... Kocham całym sercem For Him there are kisses ... you can be a great athlete, but still the most important is what person you are, and he is the best person i know. He is a great husband and a father who, wherever he is, always misses his family. He is an exceptional man, a real support, and the best Friend. Today its his birthday! 30th birthday! #happy #RobertLewandowski #love #kocham

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Sie 21, 2018 o 3:01 PDT

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze