Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Legenda polskiej piłki w celnej ripoście! "Każdy Polak powinien być z tego dumny, a jeśli nie..."

am 21:12 19 czerwca 2018
Telewizja Republika
"Przy byle sukcesie dostają zupełnie irracjonalnego obłędu" – mówiła w programie TVN24 "Drugie śniadanie mistrzów". Echa po tej wypowiedzi wciąż nie cichną. Bezbłędnie odpowiedział jej były bramkarz reprezentacji Polski, Jan Tomaszewski. Jak niewiele trzeba, aby trafić w sedno...

– Mamy absolutną świadomość, jaką piłka nożna ma siłę i jaki ma wpływ na narody i społeczeństwa. (...) Jednak Polscy kibice przy byle sukcesie dostają zupełnie irracjonalnego obłędu i manię wielkości – powiedziała aktorka. 

– Zwycięstwo jest dla mądrych. Myślę że gdybyśmy zwyciężyli, to nie dałoby się wytrzymać już dalej w tej euforii zwycięstwa – dodała. 

 

Krystyna Janda doczekała się bezpardonowej odpowiedzi. W kilku zaledwie zdaniach odniósł się do jej słów Jan Tomaszewski, który był gościem red. Michała Rachonia w programie "Minęła 20".

– Chcę pani Krystynie Jandzie powiedzieć, że to, iż zakwalifikowaliśmy się na mundial to wielka promocja dla kraju, wiele państw nam zazdrości. Każdy Polak powinien być z tego dumny, a jeśli nie jest - to demokratyczny kraj, można wyjechać za granicę  – zripostował wypowiedź aktorki.

 

 

Źródło: Telewizja Republika, TVP Info, twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze