Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kurtyna opadła! Czarzasty popiera adopcję dzieci przez pary homoseksualne

am 16:54 13 sierpnia 2019
Wikipedia/Adrian Grycuk
Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej przyznał dziś, że „lewica jest za małżeństwami homoseksualnymi”. Czarzasty poszedł krok dalej i wskazał, że adopcja dzieci przez pary tej samej płci to „właściwy kierunek”.

Środowiska LGBT domagają się m.in. legalizacji w Polsce małżeństw homoseksualnych. Jak ocenił ostatnio wicepremier Jacek Sasin małymi krokami ma być osiągnięty cel ostateczny, a mianowicie  adopcja dzieci przez pary tej samej płci.

– Mówimy bardzo wyraźnie, że ten plan, ja nazywam go planem Rabieja - bo rzeczywiście to wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej ten plan określił - można powiedzieć zdradził prawdziwy plan, tych którzy dzisiaj mówią o tolerancji, a tak naprawdę są niezwykle nietolerancyjni dla wszystkich tych, którzy wyznają tradycyjne wartości – tłumaczył.

W programie „RzeczoPolityce” mówił o programie z jakim Lewica pójdzie do wyborów. Gdy patło pytanie o legalizację związków homoseksualnych, odparł że „lewica jest za małżeństwami homoseksualnymi”.

– Jak przyjdzie czas na to, jak będzie do tego przygotowane społeczeństwo, jak odbędzie się wielka dyskusja, to uważam, że to jest właściwy kierunek – wskazał Czarzasty.

 

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze