Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kukiz do redaktorów Wirtualnej Polski: Nie jesteście dziennikarzami, a zwykłym ścierwem pismackim!

M.N. 17:03 14 września 2017
pixabay.com
Wczoraj poseł Paweł Kukiz trafił do szpitala na badania. Poinformował o swoim stanie zdrowia na portalu społecznościowym. Informacja stała się okazją do złośliwych komentarzy oraz internetowych trolli.

Szymon Jarzyński, jeden z użytkowników Twittera opublikował screenshot, z którego wynika, że Paweł Kukiz składa sobie sam życzenia. Wpis szybko opublikowała Wirtualna Polska, która nie sprawdziła prawdziwości sytuacji. Jest to kolejny fake news, który udostępnia portal.

Poseł nie krył swojego oburzenia do całej sytuacji. Na swoim Faceeboku opublikował swój komentarz do redaktorów portalu WP. – To, co napisała wirtualna jest kłamstwem. PRZYSIĘGAM, że nie jestem autorem tego wpisu. A Wy, "redaktorzy" podający takie fejki nie jesteście dziennikarzami,a zwykłym ścierwem pismackim, podobnie jak ci , którzy wczoraj o 21 wej w nocy czyhali na mnie w szpitalnym korytarzu.

WP poprawiło już zamieszczony wpis, jednak przeprosin brak. Najwyraźniej lewicowo-liberalne media nie są zadowolone ze stabilnej sytuacji w sejmie ugrupowania Kukiz'15.

Źródło: malydziennik.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze