Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kuczyński piewcą neomarksizmu? „Suwerenność państwowa to największe nieszczęście dzisiejszej Europy”

pmb 17:49 29 grudnia 2018
Wikipedia/Zdzisław Iwanicki
„Suwerenność państwowa to największe nieszczęście dzisiejszej Europy. Ten zły dziś duch to perspektywa wojen, krwi i ruin” – zaczyna swoją wypowiedź na Twitterze Waldemar Kuczyński, jeden z głównych piewców ideowych salonu III RP.

Suwerenność państwowa to największe nieszczęście dzisiejszej Europy. Ten zły dziś duch to perspektywa wojen, krwi i ruin. Dziś nadzieją na pokój, dobrobyt i znaczenie Europy jest wspólna, demokratycznie określana suwerenność Unii Europejskiej, Wspólnoty ludów i państw Europy

– napisał na Twitterze W. Kuczyński. Jak jego wypowiedź skomentowali internauci?

„Brednie godne prawdziwego marksisty. Kłania się manifest z Ventotene tego waszego Altiero Spinelli. A tępe owce nic z tego nie rozumieją i zamieniają się w proletariat, który w swym dyskursie i nowomowie straci człowieczeństwo. Dajcie im jeszcze czwartą płeć, a na bank się ucieszą” – wskazuje jeden z nich.

„Największym nieszczęściem dzisiejszej Europy są samozwańcze elity lewicowo-liberalne, które chcą narzucić narodom i państwom europejskim, niejednokrotnie o ponad 1000-letniej tradycji, ideę państwa federacyjnego, które miałoby być gwarantem ich szczerej miłości. Utopia!” – pisze kolejny.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze