Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kto skrycie umacnia prorosyjskie lobby w Polsce? Dr Targalski ujawnia!

pmb 20:57 15 marca 2019
Fot. Telewizja Republika
Wśród przeciwników sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi jest kilka opcji. Jest Grzegorz Braun, który uważa, że Polska powinna ogłosić neutralność i wyrzucić „okupacyjne wojska NATO” z Polski. Jest to stanowisko prorosyjskie – mówił dr Jerzy Targalski w programie „Geopolityczny Tygiel” w Telewizji Republika.

Na początku programu dr Targalski przedstawił zaostrzającą się politykę między Stanami Zjednoczonymi, Chinami a Niemcami.

– Konflikt między USA, a Niemcami powoli, ale stale zaostrza się. (...) Dochodzi do zbliżenia niemiecko-chińskiego. Podpisano porozumienie, które polega na tym, że że chińskie banki będą mogły funkcjonować na terenie Niemiec i na odwrót. 

– W tej chwili, obroty w handlu między Chinami, a Niemcami są na pierwszym miejscu. Chiny są ważniejszym partnerem dla Niemiec niż Stany Zjednoczone. Dodatkowo większość Niemców uważa, że należy zacieśnić współpracę z Chinami. (...) Znacznie Chin w Europie rośnie.

– Stany Zjednoczone wycofują się, pozostawiając regionalne sojusze (Polska i Rumunia). Dla nas jest to korzystne. (...) Jeżeli Stany Zjednoczone chcą, żebyśmy bronili ich interesów, to dlaczego popierają roszczenia żydowskie, które niszczą nasz kraj? – pytał dr Targalski.

– Coraz więcej osób zastanawia się czy sojusz z USA jest dla nas korzystny. Trzeba uświadomić Amerykanom, że żydowskie roszczenia tylko wzmacniają Rosję.

Ukryte lobby prorosyjskie. Kto za tym stoi?

Dr Targalski powiedział kto (według nie) skrycie wspiera Rosję w Polsce.

– Wśród przeciwników sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi jest kilka opcji. Jest Grzegorz Braun, który uważa, że Polska powinna ogłosić neutralność i wyrzucić „okupacyjne wojska NATO” z Polski. Jest to stanowisko prorosyjskie

– Dla Rosji ważniejszy od Polski jest Izrael. Roszczenia żydowskie są uzupełnieniem akcji propagandowej przeciwko zbrojeniom polskiej armii. (...) Polska jest obiektem wojny hybrydowej. Wojny, która toczy się również w Internecie. Głównym celem ataku jest sojusz polsko-amerykański i modernizacja polskiej armii. To ukryty atak – przestrzegał dr Targalski.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze