Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Książę Karol się rozwodzi? Brytyjskie media: to dowód, że jest gejem?

A.N 14:19 30 października 2019
Wikimedia Commons
Od kilku dni media w Wielkiej Brytanii emocjonują się rzekomym rozwodem księcia Karola i księżnej Camilli. Choć rodzina królewska nie potwierdziła jeszcze spekulacji, wśród możliwych powodów rozstania książęcej pary pojawiają się plotki o homoseksualizmie Karola.

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles mieli romans jeszcze za czasów małżeństwa następcy tronu z Dianą. Doniesienia o rozwodzie pary książęcej tym bardziej szokują. Nie milkną echa dawnych plotek o tym, że przyczyną rozwodu małżeństwa z 14-letnim stażem jest homoseksualizm Karola.

– Ślub z Dianą był tylko przykrywką. On miał trzech potajemnych kochanków – powiedziała w przeszłości Camilla Parker-Bowles.

O tym, że następca tronu od lat miał ukrywać swoją prawdziwą orientację, donosi obecnie gazeta "The Sun". Potwierdzeń na swoją tezę doszukuje się w fakcie, że Karol dość długo poszukiwał swojej wybranki, a do ślubu z Dianą Spencer miał zostać przymuszony przez ojca. Nadto, gazeta sięgnęła również pamięcią do czasów młodości księcia. Karol miał być uwikłany w niejeden romans, jednak żaden z nich nie owocował gorętszym uczuciem. Dlatego też miała powstać historia o bezgranicznej i nieszczęśliwej miłości do Camilli Parker-Bowles.

Już prawie 20 lat temu mówiło się, że książę Karol może być gejem. W 2000 roku nagłówki gazet grzmiały o gejowskim filmie pornograficznym z udziałem syna królowej Elżbiety II i jego doradcy, Michaela Fawcetta, ale wtedy sprawę uciszono.

W 2016 roku fotoreporterzy uchwycili bowiem księcia Walii z dużo młodszym mężczyzną w jednoznacznej sytuacji. Zdjęcia opublikował miesięcznik "The Globe". Niektórzy eksperci wskazują, że powrót do głośniej sprawy może być odwróceniem uwagi opinii publicznej od sprawy brexitu, który dominuje życie publiczne w Wielkiej Brytanii.

.
 

Źródło: Radio Zet, media

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze