Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kopcińska: nie jesteśmy nikomu nic winni, i nic nikomu oddawać nie będziemy. Polska była ofiarą II wojny światowej

pmb 8:08 14 maja 2019
Fot. ilustracyjnaFot. Telewizja Republika
Tematem rozmów delegacją z Izraela nie miało być pierwotnie mienie bezspadkowe. Nie jesteśmy nikomu nic winni, i nic nikomu oddawać nie będziemy. Polska była ofiarą II wojny światowej, to my ratowaliśmy Żydów – powiedziała rzecznik rządu Joanna Kopcińska, która była gościem red. Doroty Kani w Polskim Radiu 24.

Kopcińska przypomniała o dzisiejszym przesłuchaniu b. premier.

Komisja śledcza ds. VAT przesłucha dziś Ewę Kopacz. Powtarzam o gigantycznej luce VAT – 250 mld zł. Można było przeznaczyć te pieniądze na polską rodzinę, seniorów. Państwo polskie nie poradziło sobie skutecznie z mafiami vatowskimi. Należy wyjaśnić dlaczego – mówiła rzecznik rządu.

– Pieniądze odzyskiwane z luki VAT, to konkretne sumy. Rząd PiS wyrównuje szanse, umożliwiamy innym równy start. W UE też będziemy walczyli o to, żeby Polak była tak samo traktowany jak Niemiec i Francuz. Żeby tyle samo zarabiał, miał podobne warunki pracy – podkreślała.

Rzecznik rządu mówiła o rejestrze pedofilów.

– Za nami stoją konkretne działania, jak np. rejestr pedofilów. Ci, którzy dziś krzyczą dziś najgłośniej, nie poparli tego rozwiązania, wstrzymali się podczas głosowania. Gdybyśmy słuchali opozycji, rejestru pedofilów by nie było – mówiła.

Ktoś, kto krzywdzi dziecko, musi ponieś karę. Inaczej nie pokonamy pedofilii. To czyny ohydne. Kary powinny być surowsze. Kary powinny być nieuchronne.

 

Zobacz też: Kaczyński jasno o ustawie 447! "Płacić nie będziemy, nie ma podstaw prawnych ani moralnych"

Czytaj: Mosbacher zapewnia: ustawa 447 nie nakłada na nikogo żadnych finansowych ani prawnych obciążeń

Źródło: Polskie Radio 24/twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze