Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kopacz: Zrealizowałam blisko 90 procent zapowiedzi z exposé

dmc 9:51 2 kwietnia 2016
Ewa Kopacz, była premier FLICKR/ KPRM/ DOMENA PUBLICZNA
Efektem mojej 14-miesięcznej pracy jest to, że obecny rząd może z taką lekkością rozdawać te pieniądze – stwierdziła w rozmowie z RMF FM Ewa Kopacz. Zdaniem byłej premier Platforma Obywatelska zostawiła państwo w dobrej kondycji finansowej i ze stabilnymi finansami publicznymi.

Kopacz krytykowała "Program 500+". W jej ocenie kluczowy projekt rządu PiS, który ruszył wczoraj, to rozdawnictwo pieniędzy i różnicowanie najmłodszych. – Może rodzice między sobą nie będą mieli żalu, ale dzieci rozmawiające w przedszkolu, jedni, którzy przynoszą nowe zabawki i mówią: ja jadę z rodzicami na basen, a drugie powie: ja nie dostałem 500 zł, będzie czuło żal – stwierdziła.

Pytana o wewnętrzna sytuację w PO Kopacz zapewniała, że żadnych rozłamów nie ma, a o podziałach w partii mówią przede wszystkim ci, którzy źle jej życzą. – Zostawmy spekulacje, bo fakty są takie, że nikt z klubu parlamentarnego nie wychodzi. (…) Jestem w Platformie od 15 lat. Jestem tak samo lojalna w życiu prywatnym, jak i polityce – powiedziała.

Komentując spotkanie prezydentów Polski i USA w Waszyngtonie, była premier stwierdziła, że Andrzej Duda "pojechał tam i nie spotkał się w bardzo konkretnej godzinie, w konkretnym miejscu z prezydentem Obamą, ale niewątpliwie miał okazję chwilę z nim porozmawiać, wtedy kiedy prezydent Obama się z nim witał". – Nagle nie czyńmy z tego Bóg wie jakiego wydarzenia – dodała.

Źródło: RMF FM

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze