Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Twitter: Konto węgierskiego rządu zawieszone przez pomyłkę

JJ
AKTUALIZOWANY 16:48 30 września 2020
16:48 30 września 2020
Twitter zablokował konto węgierskiego rząduFot. PAP/EPA/JUSTIN LANE
– Dostęp do konta rządu Węgier na Twitterze, o nazwie About Hungary, został zawieszony przez pomyłkę – poinformował w środę Twitter w odpowiedzi na pytanie portalu hvg.hu.

– Na pytanie portalu o powody zawieszenia konta, co nastąpiło w środę koło południa, Twitter odparł, że zawieszenie konta było zwykłą pomyłką i dostęp do niego został już przywrócony – pisze hvg.hu.

Według portalu potwierdzeniem dla tego wyjaśnienia zdaje się fakt, że konto było zawieszone tylko przez godzinę i o godz. 13 z powrotem było już dostępne.

Dostęp zawieszony w środę przed południem

Dostęp do konta rządu Węgier na Twitterze About Hungary, zawieszony w środę przed południem, został już przywrócony. Rzecznik rządu Zoltan Kovacs podkreślił, że czeka na wyjaśnienia Twittera.

– To konto rzeczywiście zostało zawieszone bez ostrzeżenia ani bez wyjaśnienia. Teraz zostało, jak się wydaje, przywrócone – również bez wyjaśnień – napisano na koncie rządu na Twitterze.

Ostatecznie zawitał "nowy, wspaniały świat". 

Kovacs napisał wcześniej na Facebooku, że fakt zawieszenia konta jest „nadzwyczaj ciekawy” w świetle tego, że Komisja Europejska akurat w tym samym dniu publikuje swój pierwszy roczny raport na temat praworządności w Unii Europejskiej.

– Wygląda na to, że ostatecznie zawitał nowy wspaniały świat, w którym może się przydarzyć coś tak absurdalnego, że giganty technologii zmuszają do milczenia tych, którzy mają inne zdanie niż liberałowie – napisał Kovacs.

Kovacs: Czekamy na wyjaśnienia Twittera

Dodał, że podjął niezbędne kroki i czeka na oficjalną odpowiedź oraz wyjaśnienia Twittera.

 

 

 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze