Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejny atak na wolność słowa. Na celowniku Jarosław Kaczyński i Leszek Mazur

18:19 17 lutego 2020
Telewizja Republika
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odebrał wyróżnienie Człowieka Roku 2019 "Gazety Polskiej". Na gali w Filharmonii Narodowej obecny był Leszek Mazur, przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa. Fakt ten nie spodobał się niektórym mediom sympatyzującym z opozycją. O sprawie pisze m.in. gazeta.pl.

To już trzeci raz kiedy Jarosław Kaczyński został wyróżniony tytułem Człowieka Roku "Gazety Polskiej". Co więcej, w 2018 r. prezes Prawa i Sprawiedliwości w imieniu swoim oraz swojego brata, Lecha Kaczyńskiego odebrał nagrodę 25-lecia tygodnika "Gazeta Polska".

 Tutaj czytaj więcej: 

Jarosław Kaczyński Człowiekiem Roku 2019 "GP": "Ta bitwa trwa i musimy ją wygrać. Dobro musi zwyciężyć zło" 

Na gali obecny był również Leszek Mazur, przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa - fakt ten nie spodobał się niektórym mediom i sympatykom opozycji. 

"Gdy widzę Przyłębską i Mazura oklaskujących Kaczyńskiego na gali GP, robi mi się niedobrze. Żyjemy w państwie, w którym opadły wszystkie maski. Jesteśmy świadkami wielkiego politycznego oszustwa: władza pod pretekstem odpolitycznienia sądów, trzyma TK i KRS na politycznej smyczy" - grzmi na swoim Twitterze prof. Marcin Matczak. 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze