Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejne szokujące słowa Czarzastego: "Jak ja słyszę po prostu debili"

A.N 15:04 5 grudnia 2019
Gazeta Polska
Słowa Włodzimierza Czarzastego o wyzwoleńczej roli Armii Czerwonej w Polsce, jakie padły w ostatnim czasie w przestrzeni medialnej, wywołały oburzenie dużej części opinii publicznej. Szef SLD odniósł się do nich po raz kolejny, tym razem na antenie Polskiego Radia.

Niedawno słowa Włodzimierza Czarzastego wywołały medialną burzę. W rozmowie z z dziennikarzem TVP Michałem Adamczykiem, stwierdził, że:

Lider Lewicy w jednym z niedawnych wywiadów stwierdził, że żołnierze Armii Czerwonej wyzwalali Polskę, co wywołało medialną burzę.

– Jakby pan porozmawiał ze swoimi dziadkami czy rodzicami, to by panu powiedzieli, że tereny odzyskane były wyzwalane przez dwie armie: jedna armia to była armia Wojska Polskiego, m.in. armia gen. Jaruzelskiego, a druga armia to była armia, w której byli żołnierze radzieccy – powiedział szef SLD.

W związku z tą wypowiedzią poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury ws. promowania przez szefa SLD  ustroju totalitarnego.

W czwartek na  na antenie Polskiego Radia Włodzimierz Czarzasty po raz kolejny poruszył ten temat:

– Jak ja słyszę po prostu debili, którzy mówią, że to nic dla Polski wtedy nie znaczyło, to mówię jasno i precyzyjnie – powiedzcie to ludziom, którzy 27 stycznia 45. roku zostali odciągnięci dzięki armii radzieckiej od pieca, w którym mieli być spaleni – mówił Czarzasty

Zaznaczył jednak, że prawdą jest to, że „armia radziecka gwałciła kobiety, kradła i mordowała”.

Źródło: Polskie Radio/media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze