Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejne decyzje linii lotniczych

BK 8:13 11 marca 2020
LOT przedłuża zawieszenie połączeń z Warszawy do Mediolanu i Wenecji do 3 kwietnia br. - poinformowała spółka. Dodatkowo przewoźnik do 25 kwietnia br. zawiesza rejsy z Warszawy do Pekinu, a do 8 kwietnia z Budapesztu do Seulu. Ogranicza też loty do Tel Awiwu.

"W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa 2019-nCoV i mniejszym zainteresowaniem podróżami lotniczymi w skali globalnej, LOT podjął decyzje dotyczące wybranych połączeń średniego i dalekiego zasięgu" - poinformowała w komunikacie spółka.

Jak przekazano, połączenia z Warszawy do Mediolanu i Wenecji pozostają zawieszone do 3 kwietnia br. W niedzielę LOT poinformował, że tymczasowo zawiesza do 12 marca br. włącznie wszystkie rejsy do Włoch. Ponadto, do 8 kwietnia br. pozostają zawieszone rejsy z Budapesztu do Seulu.

 

Połączenia z Warszawy do Pekinu spółka zawiesza do 25 kwietnia br. Dodatkowo zostaną ograniczone do 24 kwietnia br. pojedyncze częstotliwości rejsów do Tel Awiwu z Warszawy i polskich portów regionalnych.

Spółka przekazała, że w najbliższych dniach, do 24 kwietnia br., zostaną zawieszone połączenia z Warszawy i Budapesztu do London-City, z Krakowa do Bukaresztu oraz z Warszawy do Zaporoża.

 

Z kolei uruchomienie połączenia z Warszawy do Ostrawy zostanie przesunięte na 1 września br. Poza tym ograniczone zostaną częstotliwości rejsów na wybranych trasach średniego i dalekiego zasięgu - do 24 kwietnia br.

"Monitorujemy koszty związane z wpływem koronawirusa na wykonywane operacje lotnicze. Dalsze decyzje operacyjne będą podejmowane w oparciu o rozwój sytuacji epidemiologicznej na świecie" - poinformowała spółka.

 

LOT zapewnia, że pasażerowie, których dotyczą zmiany, informowani są o nich na bieżąco.

 

"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy elastyczną politykę podróży - pasażerowie, którzy zakupią bilety do 31 marca na loty w okresie 6.03-24.04, mogą bezpłatnie dokonać zmiany swojej rezerwacji biletów do końca roku. Więcej informacji pasażerowie mogą uzyskać za pośrednictwem LOT Contact Centre" - czytamy.

 

 

 

Źródło: PAP, Interia

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze