Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kogo reprezentuje Róża Thun? Zobacz jak Sakiewicz masakruje na wizji Różę Gräfin von Thun und Hohenstein

D.Z. 21:02 10 września 2020
Tomasz Sakiewicz.Twitter, Tomasz Sakiewicz (@TomaszSakiewicz).
W jednym z programów udział wzięli Tomasz Sakiewicz oraz Róża Gräfin von Thun und Hohenstein. Podczas rozmów doszło to kłótni na wizji, Róża Thun wykrzyczała wyzwiska w stronę Sakiewicza, mówiąc, że jest on "wrednym i podłym kłamcą".

Tematem rozmowy była między innymi kwestia reparacji dla Polski od Niemców za zbrodnie nazistowskie czasów II wojny światowej. Sakiewicz odniósł się dosadnie do niestosownych i krzywdzących żartów ze strony posłanki, które bazowały na temacie przeszłości wojennej, oraz jej licznych ofiar. 

— Może Niemcy też chcieliby się uwolnić od tego ciężaru, a nie mogą, bo mają takich pomocników jak PO, którzy już za nich są adwokatami. Pani sobie żartowała z milionów ofiar. Ofiarą był mój dziadek. Ja nie chcę pieniędzy za mojego dziadka. Ja mam w nosie pieniądze Niemców. Ale chcę, by Niemcy poczuli wstyd. A ich pomocnicy też powinni ten wstyd sobie wziąć. Oni się zwerbowali na ten wstyd. Polska ma prawo upominać się, nam zniszczono gospodarkę i wymordowano ludzi. Mówienie, że my nie mamy prawa o tym nawet mówić, to przykład pedagogiki wstydu, która fundowała nam Platforma Obywatelska w każdej sprawie. Relacji nie buduje się na tym, że ktoś klęczy. A to, co państwo wyrabiają to przykład kompleksów ludzi, którzy są wyzbyci interesu narodowego, jakiegokolwiek. Pani się w tej chwili nie czuje Polką, pani się czuje reprezentantką Niemiec. I to nam pani robi — powiedział Sakiewicz.

Jest pan wrednym i podłym kłamcą i będzie pan za te słowa żałować. Jest pan wrednym i podłym kłamcą. Powinien pan się wstydzić, że robi pan teraz wojnę polsko-polską — odparła Róża Thun.

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze