Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kijowski namawia do bojkotu Wiadomości. "W taki sposób nie kłamano nawet chyba w Dzienniku Telewizyjnym czasów stanu wojennego"

ap 7:13 22 marca 2016
Mateusz Kijowski, KODFacebook/ Komitet Obrony Demokracji
Lider tzw. Komitetu Obrony Demokracji Mateusz Kijowski wydał oświadczenie w którym namawia do bojkotu "WiadomościTVPiS". W wydanym oświadczeniu napisał, że pokazały one wczoraj "materiał tak tendencyjny i tak pozbawiony wszelkich walorów, uznawanych w świecie demokratycznym za podstawy rzetelności dziennikarskiej, że trudno nazwać to inaczej niż ohydną prowokacją i obrzydliwą manipulacją".

Kijowski przekonuje, że "w taki sposób nie kłamano nawet chyba w Dzienniku Telewizyjnym czasów stanu wojennego". Wtedy pisano na murach hasła „Telewizja kłamie”, „DTV łże jak łgał” i inne podobne, a na czas emisji tego skompromitowanego programu ludzie wychodzili na spacery, telewizory odwracając przodem do okna, żeby było widać, że nie oglądają – czytamy w jego oświadczeniu. Jak dodaje Kijowski, dziś wystarczy zmienić kanał.

Lider KOD zachęca do potwierdzenia swojego uczestnictwa w bojkocie przez włączenie się do wydarzenia na Facebooku i zmianę zdjęcia w tle na zdjęcie tego wydarzenia.

"Pokażmy, że mamy własny kręgosłup moralny i że metody z lat osiemdziesiątych odsyłamy do lamusa" – kwituje.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze