Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Karczewski o wyborach prezydenckich: A. Duda będzie naszym kandydatem

A.N 17:29 17 października 2019
Wikimedia Commons
Podczas czwartkowej konferencji prasowej Stanisław Karczewski potwierdził, że Andrzej Duda będzie kandydatem PiS w wyborach prezydenckich w 2020 roku.

- Największe szanse na wygranie wyborów prezydenckich w 2020 r. ma Andrzej Duda; wiadomo, że to on będzie naszym kandydatem - powiedział w czwartek marszałek Senatu Stanisław Karczewski. - Myślę, że szef Rady Europejskiej Donald Tusk chyba jednak w tych wyborach nie wystartuje - dodał.

Stanisław Karczewski odniósł się także do ostatniego wywiadu Donalda Tuska, w którym Przewodniczący Rady Europejskiej nie potwierdził swojego startu w wyborach:

– Na pytanie, czy zdecyduje się wystartować w wyborach prezydenckich Tusk odparł: "Jeśli pojawia się taka jednoznaczna wola, żeby wspólnie budować kandydaturę, która ma największe szanse na zwycięstwo, to nikt nie powinien się wahać". Zastrzegł, żeby "nie wyciągać wniosków o charakterze personalnym" w odniesieniu do niego. - Dzisiaj jest przynajmniej kilka osób na polskiej scenie politycznej, które mają takie same, a może większe szanse, żeby przekonać tych wątpiących - skomentował Tusk w rozmowie z TVN 24 i Polsat News.

 

Źródło: media/polskieradio.24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze