Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kandydat KO: Nauczanie w szkole "Bogurodzicy" i fragmentów Pisma Św. to indoktrynacja

AS 17:10 28 września 2019
flickr
– Chcę to otwarcie powiedzieć: jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych. Uważam, że nie tylko się powinno legalizować takie związki, ale i pozwolić parom homoseksualnym na adopcję dzieci. Jestem też zwolennikiem ograniczonej eutanazji - stwierdził Jerzy Hardie-Douglas

Kandydat KO na posła Jerzy Hardie-Douglas , który w przeszłości był burmistrzem Szczecinka podczas spotkania z wyborcami stwierdził, że że popiera postulaty LGBT. - Chcę to otwarcie powiedzieć: jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych. Uważam, że nie tylko się powinno legalizować takie związki, ale i pozwolić parom homoseksualnym na adopcję dzieci.  Jestem też zwolennikiem ograniczonej eutanazji - powiedział. 

Stwierdził ponadto że poznawanie w szkole fragmentów Pisma Świętego lub średniowiecznej „Bogurodzicy”, są przejawem indoktrynacji. - To, co się dzieje, jest chore po prostu. Po wygranych wyborach, a wierzę, że tak będzie, tą tendencję indoktrynowania młodych ludzi po prostu trzeba będzie zlikwidować – mówi polityk KO.

Źródło: szczecinek.com, dorzeczy.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze