Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczyński: Przejęcie przez Skarb Państwa Stoczni Gdańsk i GSG Towers jest elementem wielkiego planu

M.N. 15:54 31 sierpnia 2018
fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński wyraził radość z przejęcia przez Skarb Państwa Stoczni Gdańsk i GSG Towers. Jak podkreślił w liście do uczestników dzisiejszej uroczystości na Wyspie Ostrów, to element wielkiego planu, jakim jest odbudowa przemysłu stoczniowego i całej gospodarki morskiej.

Prezes PiS w liście odczytanym przez szefa "S" Stoczni Gdańsk Romana Gałęzewskiego, wyraził zadowolenie z faktu, iż zostały przygotowane plany rozwoju terenów stoczniowych na Wyspie Ostrów, a Stocznia Gdańska i GSG Towers stały się własnością Skarbu Państwa.

- Wykupienie tych zakładów jest olbrzymim krokiem naprzód: krokiem, który otwiera szerokie perspektywy rozwojowe oraz daje szanse na naprawdę pomyślną przyszłość - podkreślił Kaczyński.

Wyraził też nadzieję, że niedługo zostanie odbudowany potencjał produkcyjny stoczni, a wytwarzane statki będą konkurować z wyrobami innych producentów.

- Przejęcie przez Skarb Państwa Stoczni Gdańsk i GSG Towers jest elementem wielkiego planu, wielkiego projektu rewitalizacyjnego, jakim jest odbudowa nie tylko przemysłu stoczniowego, ale także całej gospodarki morskiej wraz z żeglugą śródlądową - stwierdził prezes PiS.

Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze