Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczyński: Dla rozwoju Polski ważne jest, aby była państwem suwerennym

zm 12:46 15 czerwca 2016
Twitter@pisorgpl
– Pierwsze pytanie, które musimy sobie postawić, to pytanie o to, czy Polska jest dziś państwem suwerennym, tzn. czy jest państwem, które może podjąć działania zmierzające do wsparcia tej rewolucji, bo państwo samo przeprowadzić jej nie może – mówił w Krakowie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
Jarosław Kaczyński przemawiał w Krakowie w ramach dwudniowej konferencji Impact'16 4.0 Economy. Uczestnicy spotkania będą dyskutować o rewolucji przemysłowej, rozwoju przedsiębiorczości, innowacji i cyfryzacji.
 
W kongresie udział biorą poza prezesem PiS m.in. wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki oraz wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
 
Jak mówił Kaczyński, kluczowe dla wspierania rozwoju Polski i umożliwienia wprowadzenia rewolucji gospodarczej jest zapewnienie pełnej suwerenności. – Pierwsze pytanie, które musimy sobie postawić, to pytanie o to, czy Polska jest dziś państwem suwerennym, tzn. czy jest państwem, które może podjąć działania zmierzające do wsparcia tej rewolucji, bo państwo samo przeprowadzić jej nie może – mówił polityk.
 
 
 
Jak tłumaczył Kaczyński, obecnie władza stara się budować państwo, które jest suwerenne wobec innych państwa oraz podmiotów międzynarodowych. – Będziemy podejmować decyzje w interesie Polski i będziemy je podejmować sami – dodał polityk.Źródło: Twitter@pisorgpl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze