Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczmarczyk mobilizuje do pracy w kampanii prezydenckiej! „Zamknijmy to w I turze”

M.N. 9:16 25 lutego 2020
Telewizja Republika
Musimy z pokorą systematycznie pracować i zamknąć to w I turze - powiedział na antenie Telewizji Republika Norbert Kaczmarczyk, poseł PiS nawiązując do zbliżających się wyborów prezydenckich.

Wybory prezydenckie 2020 odbędą się w maju, ale już teraz trwa kampania, w którą są zaangażowani wszyscy kandydaci. 

Poseł PiS na początku zaznaczył, że kampania prezydenta Dudy znacząco różni się od kampanii prowadzonej przez opozycję. – My prowadzimy kampanię pozytywną, a opozycja nie mając programu bazuje na negatywnych emocjach – powiedział.

Jest dużo elektorat, który chętnie zagłosowałby na PiS, ale gdzieś brakuje mu mobilizacji. Ja chciałbym abyśmy się zmobilizowali, byśmy nie dopuścili, by w drugiej turze prezydent Duda miał przeciwników z każdej strony, bo wszyscy będą wtedy atakować. Musimy z pokorą systematycznie pracować i zamknąć to w I turze – tego bym nam wszystkim życzył – podkreślił Kaczmarczyk. 

Prezydent Duda to wspaniały człowiek. On nas pamięta, odnosi się do aspektów rolnictwa. Jest osobą ciepłą, bezpośrednią. To co pokazuje w kampanii na zewnątrz taki również jest wewnątrz. Andrzej Duda odnosi sukcesy, bo nie udaje – podkreślił. 

Nadmienił, że podpisy pod kandydaturą prezydenta Dudy spływają lawinowo. 

W jedności siła, a Zjednoczona Prawica jest razem i ciężko pracuje, aby prezydent Duda zwyciężył w nadchodzących wyborach – dodał.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze