Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Już jutro starcie gigantów

rk 15:11 10 listopada 2015
facebook.com/pge.skra.belchatow
Siatkarska PlusLiga mężczyzn jeszcze na dobre się nie rozpoczęła a już w najbliższą środę będziemy świadkami starcia dwóch najlepszych siatkarskich klubów w Polsce. Waga tego meczu jest ogromna mimo że to dopiero 3 kolejka rozgrywek. Mecz pomiędzy KPS SKRA Bełchatów a Asseco Resovia Rzeszów to prawdziwy szlagier i gratka dla każdego fana męskiej siatkówki.

Po 2 kolejkach w lidze oba zespoły mają na swoim koncie po dwa zwycięstwa i taki sam bilans setów.
Gospodarz, SKRA Bełchatów, na inauguracje rozgrywek ligowych odniosła zwycięstwo w wyjazdowym meczu z zespołem Effector Kielce 3:1. W drugim meczu Bełchatowianie gładko rozprawili się z MKS Będziń 3:0.
Siatkarze z Rzeszowa w takich samych stosunkach setów rozprawili się ze swoimi rywalami, w pierwszej kolejce pokonali 3:1 AZS Częstochowa, w drugiej bez straty seta pewnie pokonali BBTS Bielsko-Biała 3:0.

Obie drużyny reprezentują nasz kraj w rozgrywkach europejskich. W siatkarskiej lidze mistrzów Skra pokonała czeski Liberec 3:0. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Resovii ze szwajcarskim Lugano.

Ten mecz to również plejada siatkarskich nazwisk. Z zagranicznych zawodników można wymienić między innymi Jochena Schopsa z Resovii czy też Facundo Conte i Mihajlo Stankovica ze Skry.
Nasz wzrok kierujemy też na polskich zawodników którzy grają w reprezentacji polski. Mistrzowie świata tacy jak Mariusz Wlazły, Karol Kłos, Andrzej Wrona czy Fabian Drzyzga mogą być pewni swoich występów w tym spotkaniu.
W bardzo dobrej formie jest atakujący Mariusz Wlazły który został MPV podczas ostatniego ligowego meczu.

Ostatnie stracie między tymi zespołami to mecz półfinałowy w poprzedniej edycji siatkarskiej ligi mistrzów wygrany przez ekipę z Rzeszowa 3:0. Jeśli chodzi o rozgrywki krajowe to w ostatnich sześciu spotkaniach ligowych czterokrotnie górą byli Bełchatowianie.
Ekipa z Resovii po raz ostatni wygrała ze Skrą na ich terenie w kwietniu 2012 roku.

Mecz odbędzie się w hali ,,Energia” o godz. 14:45.
Czeka nas prawdziwa siatkarska uczta.

Źródło: facebook.com/pge.skra.belchatow

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze