Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

JUŻ DZIŚ zapraszamy na dwa nowe programy Telewizji Republika!

sm 14:27 25 maja 2017
O godzinie 20.00 program "Pod przykryciem" w którym Marcin Bąk będzie rozmawiał z Joanną Lichocką o realnych zmianach przeprowadzanych przez rząd i o oporze, ze strony przeróżnych grup wpływu. A o 20.40 rusza program dr Jerzego Targalskiego pt. "Geopolityczny tygiel", o ...

Dr Targalski będzie komentował najważniejsze wydarzenia tygodnia dotyczące układu sił w Europie i na świecie a także odpowiadał na pytania zadane uprzednio przez internautów za pomocą facebookowej strony Telewizji Republika. Tematem pierwszego programu będą stosunki pomiędzy Unią Europejską a krajami tzw. bloku wschodniego.

Dr Targalski zajmuje się naukowo problematyką przemian ustrojowych w Europie Środkowej i Wschodniej na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych i roli, jaką w tych przemianach odegrały służby specjalne. Jest stałym felietonistą “Gazety Polskiej”, prowadzi ćwiczenia w Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego. 

ZAPRASZAMY do oglądania i zadawania pytań na naszym FanPage`u (w wiadomościach z dopiskiem PYTANIE DO dr. TARGALSKIEGO)!

 

Źródło:

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze