Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

JUŻ DZIŚ STARTUJE BUNDESLIGA!

M.N. 11:29 18 sierpnia 2017
Facebook.com/rl9official
Lewandowski ze swoją drużyną z Bayernu Monachium rozpoczną dziś pierwszą kolejkę Bundesligi. Ich rywalem będzie Bayer Leverkusen. Czy Polak wraz z kolegami z drużyny obronią tytuł mistrza Niemiec?

Na pewno Bayern parę razy w sezonie straci punkty, jakieś mecze nawet przegra. Ale mistrzostwo zdobędzie na sto procent – skomentował Jurgen Kohler, były gracz monachijczyków, w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Większość kibiców nie ma wątpliwości, że po raz kolejny na pierwszej pozycji uplasuje się drużyna z Monachium.

''Lewy'' tydzień temu odniósł kontuzję kolana w meczu Pucharu Niemiec. Nie okazała się na tyle poważna i polski napastnik wybiegnie dziś na murawę. W drużynie Bayernu zabraknie Manuela Neuera (bramkarza), który wraca do zdrowia po kontuzji stopy.

Kapitan polskiej reprezentacji, powalczy o trzeci w swojej karierze tytuł króla strzelców. W poprzednim sezonie przegrał rywalizację z Pierre'em- Emerickiem Aubameyangiem, który w ostatniej kolejce strzelił dwa gole i to wystarczyło aby zakończyć rozgrywki na pierwszym miejscu.

Jeśli chodzi o naszą konkurencję w Bundeslidze, nie powiem chyba nic nowego. Borussia Dortmund to wciąż nasz rywal numer jeden. W poprzednim sezonie okazało się jednak, że RB Lipsk też potrafi bardzo dobrze grać w piłkę, zajął drugie miejsce, choć nikt się tego po tej drużynie nie spodziewał – powiedział Lewandowski w lipcu podczas tournée w Azji.

Mecz w Monachium z Bayerem Leverkusen odbędzie się dziś o godzinie 20:30.

 

Źródło: sport.interia.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze