Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jaki: PO marzy, abym zrezygnował z przewodniczenia komisji weryfikacyjnej. To się nie stanie

AS 10:50 10 maja 2018
Telewizja Republika
– Platforma Obywatelska tylko marzy o tym, abym zrezygnował z przewodniczenia komisji weryfikacyjnej; gdybym tak zrobił, w dwóch miejscach strzelałyby szampany: u mafii reprywatyzacyjnej i u PO. Ale to się nie stanie – powiedział Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy.

Patryk Jaki pytany w TVN 24, czy będzie jednocześnie wiceministrem sprawiedliwości, szefem komisji weryfikacyjnej i kandydatem na prezydenta Warszaw powiedział: - ..Wydłużam swój dzień pracy, mam dużo siły jeszcze w sobie, jeszcze mi się chce w polityce''. 

– Wiem jaka jest stawka, mam duże zrozumienie żony, może mniejsze syna. Chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby odbić Warszawę z rąk mafii reprywatyzacyjnej  - dodał Jaki. 

Wiceminister odniósł się do słów Tomasza Siemoniaka, który stwierdził, że powinien on zrezygnować  przewodniczenia komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji nieruchomości warszawskich – Platforma Obywatelska tylko marzy o tym, abym zrezygnował z przewodniczenia komisji weryfikacyjnej; gdybym tak zrobił, w dwóch miejscach strzelałyby szampany: u mafii reprywatyzacyjnej i u PO. Ale to się nie stanie - zapowiedział. 

Źródło: tvn 24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze