Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jak Adam Nawałka ocenia wczorajszy mecz?

kos 8:22 28 marca 2018
twitter.com/LaczyNasPilka
Wczoraj reprezentacja Polski wygrała z Koreą Południową 3:2 w meczu towarzyskim w Chorzowie. Bramki dla Polaków strzelali Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Piotr Zieliński. Co po meczu powiedział selekcjoner Polski Adam Nawałka?

– Mecze towarzyskie służą po to, by odpowiednio się przygotować do najważniejszej imprezy na świecie i te aspekty szkoleniowe były dziś najważniejsze – ocenił Nawałka.

Jak selekcjoner ocenia grę Piotr Zielińskiego? – Zwycięstwa zawsze są ważne. Mecze towarzyskie służą po to, by odpowiednio się przygotować do najważniejszej imprezy na świecie i te aspekty szkoleniowe były najważniejsze. Trzeba cieszyć się z tego, jak Piotr ciągle się rozwija. Posiada naprawdę kapitalny strzał, co możemy oglądać na treningach. Dzisiaj trafił dla reprezentacji i jest to ważne z pewnością dla niego, co mnie cieszy – odpowiada trener.

Co trener sądzi o spotkaniu z Koreą? – Myślę, że te mecze pokazują, ile jeszcze czeka nas pracy. Służą doskonaleniu strategii gry i sprawdzeniu zawodników, którzy kandydują do kadry. Spotkania z dobrymi przeciwnikami, jak Korea Południowa, dają nam sporo informacji o sytuacji personalnej i prognozach na mistrzostwa świata. Nie będę na gorąco oceniał piłkarzy, dopiero po dokładnej analizie to zrobimy – zaznacza Adam Nawałka.

A jak Nawałka ocenia atmosferę Stadionu Śląskiego? – Pierwsze, co mi się narzuca, to fakt, że duch stadionu Śląskiego nadal funkcjonuje: strzeliliśmy gola w ostatniej minucie i to optymistyczny sygnał, że mecze rozgrywane tutaj przeżywają duże emocje. Otoczka jest świetna, podobnie jak murawa o której zawodnicy sami mówili, że jest jedną z najlepszych w Europie. Liczę, że będziemy tu rozgrywać jak najwięcej meczów – zakończył trener.

Źródło: laczynaspilka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze