Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

IMGW ostrzega przed silnymi wiatrami w całej Polsce!

AS 18:31 13 marca 2020
pixnio
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem w całej Polsce za wyjątkiem Opolszczyzny. W województwach zachodniopomorskim, pomorskim i kujawsko-pomorskim może też wystąpić gołoledź.

Według IMGW, prędkość wiatru może wynieść od 35 do 45 kilometrów na godzinę, a w porywach do 80 kilometrów na godzinę. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje w zachodniej Polsce do 18.00, na Dolnym Śląsku i w Łódzkiem do 20.00, a na Pomorzu, w Kujawsko-Pomorskiem, Świętokrzyskiem, Śląskim i Małopolskim - do północy.

W województwie podkarpackim ostrzeżenie obowiązuje do soboty do 4.00, w warmińsko-mazurskim i mazowieckim do 6.00, w podlaskim do 8.00, a w lubelskim do 10.00.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia przed gołoledzią obowiązuje w województwach zachodniopomorskim, pomorskim i kujawsko-pomorskim do soboty do 8.00.

Meteorolodzy przewidują zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -2 stopnie, a przy gruncie - do -4 stopni.

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze