Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Homoseksualne sceny erotyczne będą wyświetlane na pokładach samolotów!

K.B. 19:19 6 listopada 2019
pixabay
Na pokład samolotów amerykańskich linii lotniczych Delta powrócą filmy z ostrymi scenami aktów homoseksualnych. Przewoźnik ugiął się pod presją lobby homoseksualnego.

Tłumacząc swoje posunięcie, Delta przekonuje, że nie zostało wprowadzone na skutek presji lobby homoseksualnego. „Przeróżne opcje rozrywki dostępne w naszej ofercie uznajemy jako wyraz różnorodności otaczającego nas świata” – uważa spółka. Jednak już w następnym zdaniu przyznaje, że konfrontuje swoją ofertę z firmami zewnętrznymi, dzięki którym ma pewność o „jej zgodności z naszymi wartościami ceniącymi różnorodność i włączenie”.

Warto zaznaczyć, że w amerykańskiej skali CEI, oceniającej firmy pod kątem „przyjazności” dla osób LGBT, Delta otrzymała jeden z najwyższych wyników.

Według Fon News, rzecznik Delta zapewnił o jak najszybszym wprowadzeniu zmian w polityce firmy. „Studia oferują zawsze dwie wersje; kinową i edytowaną. Wybraliśmy edytowane wersje i teraz zrozumieliśmy, że część zawartości została niesłusznie wycięta” – przekonywał. A o jakie treści konkretnie chodzi?

Do niedawna samolotowa wersji filmu „Szkoła Melanżu” (Booksmart) w reżyserii Olivii Wilde pozbawiona była sceny masturbacji, seksu pomiędzy dwiema dziewczynami oraz takich słów jak „lesbijka”. Po zmianie kierunku polityki firmy, każdy, nawet dziecko otrzyma możliwość zobaczenia „dzieła” w pełnej krasie.

Identyczna sytuacja dotyczy filmu-biografii Eltona Johna „Rocketman”. Przedstawiona na ekranie historia życia muzyka nie stroni od mocnych scen aktów homoseksualnych. Z tego powodu, produkcja została ocenzurowana w Rosji i Samoa. Nieocenzurowana wersja filmu zagości wkrótce na pokładach maszyn z floty Delta.

„Na nasze zlecenie, studia zgodziły się na stworzenie specjalnych wersji, dzięki którym sceny miłosne osób LGBTQ+ w Rocketmanie i Szkole melanżu powrócą do oferty serwowanej w lotach naszej spółki, tak szybko jak tylko możliwe” – oznajmił rzecznik Delty w oświadczeniu dla Fox News.
Źródło: news.delta.com, pch24.pl, Fox News

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze