Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Hołownia zdegustowany słowami Trzaskowskiego o telewizji publicznej

JJ 12:12 19 maja 2020
Youtube
– Mówienie o tym, że trzeba teraz zamknąć TVP albo TVP Info, to jest jakiś absurd- w taki sposób kandydat na prezydenta Szymon Hołownia skomentował wypowiedź prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który również ubiega się o urząd głowy państwa.

– Spieszcie się państwo zadawać pytania z TVP Info, bo niewiele tygodni już zostało- powiedział kandydat KO podczas niedzielnej konferencji prasowej.

 

Dziennikarze telewizji publicznej zapytali Rafała Trzaskowskiego o realizację obietnic z kampanii samorządowej, takich jak montaż punktów mierzących jakość powietrza, walkę z „kopciuchami” oraz stworzenie w mieście ponad 100 skwerów i małych parków. Prezydent stolicy udzielił na te pytania właśnie powyższej odpowiedzi.

 

– Mówienie o tym, że trzeba teraz zamknąć TVP albo TVP Info, to jest jakiś absurd. Nie można stosować tego typu określeń do mediów publicznych- skomentował słowa jednego ze swoich kontrkandydatów Szymon Hołownia.

 

– Je trzeba naprawić, odpartyjnić. Nie chodzi o to, by usuwać z niej ludzi, tylko żeby usunąć partyjne wpływy- stwierdził. W ocenie Hołowni, upartyjnione media nie są problemem wyłącznie rządu PiS. Kandydat wskazał, że ta sytuacja narastała przez ostatnich 30 lat.

 

– Mieliśmy w tym czasie 15 prezesów TVP, z których tylko 4 nie było politykami- przypomniał.

 

 

Źródło: wp.pl, media

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze