Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Hołownia występuje w obronie żony. "Zostawcie ją w spokoju! "

A.N. 18:06 31 maja 2020
Gazeta Polska
Jeśli ktoś będzie przychodził i wylewał beczkę z gównem mi na głowę albo moim bliskim, to spotka go to, co powinno spotkać człowieka, który w ten sposób traktuje innego człowieka – powiedział kandydat na prezydenta Szymon Hołownia. Chodzi o krytykę jaką wywołał ostatni wywiad Urszuli Brzezińskiej-Hołowni udzielony "Gazecie Wyborczej"

– Popieram związki partnerskie, jednak dla mnie małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. To moje stanowisko, ale zdaję sobie sprawę, że pokolenie mojej córki będzie to już postrzegało inaczej – powiedziała w wywiadzie z "Gazetą Wyborczą" Urszula Brzezińska-Hołownia.

– Nie znam osób, które biegają jak na sraczkę do kościoła. Hołowni dziękuję"; "Chyba szkoda czasu na polemikę, mózg wioskowego głupka"; "Tragedia, żona głupsza niż noga od stołu" – cytował komentarze internautów podczas internetowego spotkania Szymon Hołownia.

Wywiad z Urszulą Brzezińską-Hołownią skomentował także Krzysztof Śmiszek, partner Roberta Biedronia.

 

 

 

 

 

 Szymon Hołownia wystąpił w jej obronie i zapowiedział procesy sądowe.


 Jeżeli chcecie mnie państwo obrzucać epitetami, nazywać homofobem, pisać, że gardzę ludźmi, że nienawidzę, jestem małostkowy, ciemnogrodem, zakutym łbem katolickim, albo tradycjonalistycznym: uprzejmie proszę. Ale moją żonę zostawcie w spokoju! – powiedział.

– Jeśli ktoś będzie przychodził i wylewał beczkę z gównem mi na głowę albo moim bliskim, to spotka go to, co powinno spotkać człowieka, który w ten sposób traktuje innego człowieka.

 

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze