Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Hejka: Sędziowie stwierdzili, że pani prezydent musi płacić grzywny i koniec kropka. Ciekaw jestem, co HGW wymyśli tym razem

EP 7:55 18 października 2017
Oskar HejkaTelewizja Republika
Gościem poranka w Telewizji Republika był Oskar Hejka, radny miasta stołecznego Warszawy. Rozmowa dotyczyła prac komisji ds. reprywatyzacji w Warszawie. - Myślę, że koledzy prawnicy od dłuższego czasu widzieli co się dzieje ws. warszawskiej reprywatyzacji. Pojawiła się okazja, żeby zaznaczyć różnorodność środowiska w tym wypadku w Sądzie Administracyjnym, który nie zgodził się na zawieszenie postępowania z grzywnami nakładanymi na panią prezydent. Sędziowie stwierdzili, że pani prezydent ma płacić te grzywny i koniec kropka. Ciekaw jestem, co pani prezydent tym razem wymyśli - podkreślił Hejka.

"Pani prezydent musi płacić grzywny, które są nakładane zgodnie z prawem"

– Wczoraj mieliśmy wyrok związany z grzywnami i ta barykada spadła.  Pani prezydent musi płacić grzywny, które są nakładane zgodnie z prawem. Został ostatni bastion - argument zw. z niekonstytucyjnością ustawy związanej z komisją weryfikacyjną. Ciekaw jestem, czy pani prezydent tonąc chwyci tę brzytwę i będzie chciała na niej jeszcze popłynąć - mówił radny. 

"Wiemy, że wszystko jest winą PiS-u i ś.p prezydenta Lecha Kaczyńskiego"

– Wiemy, że wszystko jest winą PiS-u i ś.p prezydenta Lecha Kaczyńskiego. To wszyscy inni dopuścili do tego, co się stało w Warszawie. Pani prezydent była bierną obserwatorką i jurorem tego, co się dzieje w talent show, w którym występowali mecenasi, biznesmeni, notariusze - powiedział Oskar Hejka. 

"Pan minister Trzaskowski już się odcina od HGW, mówić ze jest zupełnie inną osobą niż pani prezydent"

– Pani prezydent od 11 lat zarządza Warszawą. Przez blisko 3 lata bezpośrednio nadzorowała reprywatyzację, ale ona nie wie, co się w tym mieście dzieje. Według wczorajszych doniesień medialnych - bardzo nogami przebiera pan poseł Trzaskowski, który stwierdził, że oczywiście chciałby być prezydentem Warszawy. Pan Trzaskowski  miał zupełnie inne ambicje, chciał pełnić wysoką funkcję w strukturach UE, a nie zarządzać prowincjonalną Warszawą. Teraz jednak stwierdził, że chciałby być prezydentem - powiedział Hejka.

– Pan minister Trzaskowski już się odcina od HGW, mówić ze jest zupełnie inną osobą niż pani prezydent i nie chciałby być porównywany w jakikolwiek sposób. To jest kolejny kandydat tego samego towarzystwa, które rządzi od kilkunastu lat. To jest to samo środowisko polityczne i pan Trzaskowski będzie kandydatem właśnie tego środowiska - zaznaczył Oskar Hejka. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze