Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Hejka: Mam wrażenie, że HGW żyje w innym świecie

M.N. 7:56 26 października 2017
Telewizja Republika
– Czytałem całe uzasadnienie wyroku. Ono się pojawiło bardzo szybko na stronie WSA. Najwyraźniej sąd uznał, że jet to na tyle ważna decyzja, że natychmiast opublikował uzasadnienie pisemne. W tym wyroku jest również jasna wskazówka dla HGW „powinna się stawić na przesłuchanie przez komisję weryfikacyjną” - powiedział dla Telewizji Republiki Oskar Hejka.

Grzegorz Schetyna sam nie wierzy w to co mówi

– To, że PO stawia na samorząd to dobrze. Przypomnę tylko, że rządzili w kraju 8 lat i wtedy dla samorządów nic nie zrobili. Te propozycje wynikają nie z ciepłych uczuć, tylko z tego, że plac ich władzy ogranicza się teraz właśnie do samorządów. Nie można powiedzieć sobie to my teraz wywrócimy do góry nogami system finansowania samorządów. Tych pieniędzy nie zrzuci nam z nieba UE, tylko trzeba by komuś je zabrać. Mam wrażenie, że Grzegorz Schetyna sam nie wierzy w to co mówi. Nawet przez Twittera zdałem mu pytanie gdzie jest HGW. Nie było jej i nie ma, niektórzy pisali, że reprywatyzuje sobie w tym czasie. Jeżeli w stolicy naszego kraju można było tak zarządzać samorządem to strach się bać co się dzieje w tych mniejszych, gdzie rządzi PO i są lokalne układy – ocenił.

– Czytałem całe uzasadnienie do wyroku. Ono się pojawiło bardzo szybko na stronie WSA. Najwyraźniej sąd uznał, że jet to na tyle ważna decyzja, że natychmiast opublikował uzasadnienie pisemne. W tym wyroku jest również jasna wskazówka dla HGW „powinna się stawić na przesłuchanie przez komisję weryfikacyjną.”

HGW nie chce rozmawiać o tym do czego doprowadziła w Warszawie

– Mam wrażenie, że HGW żyje w innym świecie. Nie chce rozmawiać o tym do czego doprowadziła w Warszawie. Przez 11 lat tolerowała panoszenie się mafii reprywatyzacyjnej. Spotkałem się ze stanowiskiem, które zakłada zaproponowanie HGW statusu świadka koronnego. Może się bała zwrócić uwagę osobom, które okradały państwo. Jeżeli tak to niech się zgłosi opowie tę historię. Jeśli bała się to musi mieć dogłębną wiedzę dlaczego. Powinna stanąć przed komisją.

– To mieszkańcy zdecydują kto zostanie prezydentem Warszawy. Kontrkandydatem wydaje się być poseł z Krakowa Trzaskowski. W tym wypadku zmieniłaby się tylko twarz w Warszawie, ale nic innego nic się nie zmieni. Teraz pytanie do mieszkańców czy chcą prawdziwej zmiany. Zachęcam mieszkańców Warszawy do dobrej zmiany.  

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze