Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Hartwich i Glinka na listach wyborczych Koalicji Obywatelskiej. Do czego jeszcze posuną się totalni?!

am 16:14 8 września 2018
Adrian Glinka i Kuba Hartwich wystartują w jesiennych wyborach samorządowych z list Koalicji Obywatelskiej (Plaftormy Obywatelskiej i Nowoczesnej). Warto w obecnej sytuacji postawić pytanie: czy środowisko osób protestujących w Sejmie wciąż podtrzymuje, że protest był bezpartyjny?

 

Adrian Glinka będzie kandydatem do sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego, natomiast Kuba Hartwich – na radnego Torunia. Informację o nowych kandydaturach podała na Twitterze Lena Bobińska z Platformy Obywatelskiej.

Glinka i Hartwich uczestniczyli w głośnym proteście osób niepełnosprawnych i ich rodziców, który trwał w Sejmie od 18 kwietnia do 27 maja.

Protestujący postulowali o zwiększenie dodatku rehabilitacyjnego do 500 zł miesięcznie na niepełnosprawne dziecko po 18. roku życia oraz zrównania renty socjalnej z najniższą rentą z ZUS.

– Panie myślały, że będą miały możliwość rozmowy z wszystkimi reprezentantami podczas szczytu NATO. Nie chcę atakować tych osób. Żyją w pełnym stresie. Trudno jednak nie zauważyć, że ich łączność z opozycją totalną miała miejsce – mówił poseł WiS Ireneusz Zyska na antenie Telewizji Republika jeszcze pod koniec maja br.

 

Źródło: Telewizja Republika, twitter.com

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze