Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gryglas: Jest próba eksportu ideologii LGBT, która w Polsce jest nam obca

AS 16:19 22 lipca 2019
Telewizja Republika
– Te osoby, które atakują, które są agresywne muszą wiedzieć, że to jest jakby woda na ich młyn, że oni w ten sposób bardziej skutecznie stawiają się w roli ofiary i jeszcze bardziej skutecznie propagują swoja ideologię. Nie jest tajemnicą, że to jest próba takiego eksportu ideologii LGBT, która w Polsce jest nam obca - powiedział w rozmowie z Adrianem Stankowskim w programie Telewizji Republika poseł Porozumienia Zbigniew Gryglas.

– Chcę jednoznacznie potępić wszelkie ataki, agresję na tę osoby, biorące udział w tej manifestacji w Białymstoku - podkreślił Zbigniew Gryglas. 

– Te osoby, które atakują, które są agresywne muszą wiedzieć, że to jest jakby woda na ich młyn, że oni w ten sposób bardziej skutecznie stawiają się w roli ofiary i jeszcze bardziej skutecznie propagują swoja ideologię. Nie jest tajemnicą, że to jest próba takiego eksportu ideologii LGBT, która w Polsce jest nam obca - zauważył polityk.

– Zdecydowanie nie. Myślę, że większość znakomitych osób homoseksualnych, szanuje także inne osoby. Jeżeli oczekuje się tolerancji, a myślę, że ta tolerancja w Polsce jest, że nikt nie ma z nią problemu, ale oczekując tolerancji, trzeba też szanować innych - podkreślił gość Telewizji Republika. 

– My jako katolicy domagamy się też poszanowania naszych świętości a mieliśmy do czynienia w Gdańsku, w Płocku, w Warszawie z wydarzeniami, które godzą w nasze wartości - dodał.

 – Myślę, że refleksja jest potrzebna po każdej stronie. Z całą pewnością refleksja jest też po stronie włodarzy samorządowych, którzy wydają zgody na takie marsze. Pierwsze co powinno być brane pod uwagę przy organizacji takich marszy to bezpieczeństwo zarówno tych, którzy biorą udział w tych manifestacjach, jak i po drugiej stronie - powiedział Zbigniew Gryglas. 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC. 164/1) - PROKURATORSKA KASTA PRZECIWKO POLSCE!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze